အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CRCW08055M49FKEB |
| LIXINC Part # | CRCW08055M49FKEB |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 5.49M OHM 1% 1/8W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CRCW08055M49FKEB PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CRCW08055M49FKEB |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | CRCW |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 5.49 MOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.125W, 1/8W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.020" (0.50mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73H1ETTP2613D50 | RES 261K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 925 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCF2512FT36K0 | RES 36K OHM 1% 1W 2512 | 800 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-3VEB3830V | RES 383 OHM 0.1% 1/8W 0603 | 812 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TRR01MZPF8661 | RES SMD 8.66K OHM 1% 1/16W 0402 | 10011 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG2012N-8250-B-T5 | RES SMD 825 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 871 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RM12F4021CT | RES SMD 4.02K OHM 1% 1/4W 1206 | 15907 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-S12F2941U | RES SMD 2.94K OHM 1% 3/4W 1812 | 855 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CPF0603B182RE1 | RES SMD 182 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 818 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SR732ARTTDR56G | RES 560M OHM 2% 1/3W 0805 | 962 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73G2BTTD1370C | RESISTOR THICK FILM 1206 | 980 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCF25SJR-91R | RES SMD 91 OHM 5% 1/4W MELF | 954 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0402BKE2K21 | RES 2.21K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 904 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW12066R19FKTA | RES SMD 6.19 OHM 1% 1/4W 1206 | 980 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10893 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00744 | $0.00744 |
| 20000 | $0.00744 | $148.8 |
| 30000 | $0.00653 | $195.9 |
| 50000 | $0.00614 | $307 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။