အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | SM6227FT8R45 |
| LIXINC Part # | SM6227FT8R45 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Stackpole Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 8.45 OHM 1% 3W 6227 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | SM6227FT8R45 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | SM6227FT8R45 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Stackpole Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Stackpole Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | SM |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 8.45 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 3W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Wirewound |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 275°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 6227 J-Lead |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 6227 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.265" (6.73mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RT1210FRD0795R3L | RES SMD 95.3 OHM 1% 1/4W 1210 | 940 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RP73D2A8R45BTDF | RES SMD 8.45 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 924 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD88R7F50 | RES 88.7 OHM 1% 1/8W 0805 | 912 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCS04020C3320FE000 | RES SMD 332 OHM 1% 1/10W 0402 | 834 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD10R0D25 | RES 10 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 908 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD2463D10 | RES 246K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 974 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73S2ETTD2000D | RES 200 OHM 0.5% 1/2W 1210 | 827 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SMA-A0102FTDL100K | RES 100K OHM 1% 0.3W MELF 0102 | 11632 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-1GNF2703C | RES SMD 270K OHM 1% 1/20W 0201 | 22195 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD33R6D50 | RES 33.6 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 838 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73C2A20R5BTG | RES SMD 20.5 OHM 0.1% 1/10W 0805 | 898 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD1911F25 | RES 1.91K OHM 1% 1/8W 0805 | 989 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG1005N-1240-B-T5 | RES SMD 124 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 858 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10844 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.50749 | $0.50749 |
| 750 | $0.50749 | $380.6175 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။