အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RCP1206B10R0JEA |
| LIXINC Part # | RCP1206B10R0JEA |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 10 OHM 5% 2.4W 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RCP1206B10R0JEA PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RCP1206B10R0JEA |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | RCP |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 10 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 2.4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±150ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -65°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1206 (3216 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1206 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.025" (0.64mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| CR0805-10W-76R8FT | RES 76.8 OHM 1% 1/10W 0805 | 25845 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AC1206FR-078R2L | RES SMD 8.2 OHM 1% 1/4W 1206 | 3426 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0805BTE36K0 | RES 36K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 825 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW08058R45FNEA | RES SMD 8.45 OHM 1% 1/8W 0805 | 829 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-U02D2323X | 0402 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 23 | 843 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AA0201FR-07412KL | RES SMD 412K OHM 1% 1/20W 0201 | 888 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW120615M0JPTAHR | RES SMD 15M OHM 5% 1/4W 1206 | 866 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WR12X1430FTL | RES 143 OHM 1% 1/4W 1206 | 819 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73S2BTTD3401D | RES 3.4K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 816 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW08051K65FKEC | RES SMD 1.65K OHM 1% 1/8W 0805 | 974 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73G2BTTD6490D | RES 649 OHM 0.5% 1/3W 1206 | 983 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805BRD074K53L | RES SMD 4.53K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 3231 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HV73V1JTTD4303F | RES 430K OHM 1% 1/10W 0603 | 827 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10837 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.59850 | $0.5985 |
| 4000 | $0.59850 | $2394 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။