အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RNCF0805BTE36K0 |
| LIXINC Part # | RNCF0805BTE36K0 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Stackpole Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 36K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RNCF0805BTE36K0 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RNCF0805BTE36K0 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Stackpole Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Stackpole Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RNCF |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 36 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.125W, 1/8W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.026" (0.65mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| CRCW08058R45FNEA | RES SMD 8.45 OHM 1% 1/8W 0805 | 1000 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-U02D2323X | 0402 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 23 | 973 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AA0201FR-07412KL | RES SMD 412K OHM 1% 1/20W 0201 | 849 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW120615M0JPTAHR | RES SMD 15M OHM 5% 1/4W 1206 | 975 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WR12X1430FTL | RES 143 OHM 1% 1/4W 1206 | 867 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73S2BTTD3401D | RES 3.4K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 845 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW08051K65FKEC | RES SMD 1.65K OHM 1% 1/8W 0805 | 878 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73G2BTTD6490D | RES 649 OHM 0.5% 1/3W 1206 | 856 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805BRD074K53L | RES SMD 4.53K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 3351 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HV73V1JTTD4303F | RES 430K OHM 1% 1/10W 0603 | 989 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-1GEF1103C | RES SMD 110K OHM 1% 1/20W 0201 | 5382 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AA0402FR-072M2L | RES SMD 2.2M OHM 1% 1/16W 0402 | 815 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCA12060D4420BP100 | RES SMD 442 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 836 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10831 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05800 | $0.058 |
| 5000 | $0.05800 | $290 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။