အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ERJ-S1DF7683U |
| LIXINC Part # | ERJ-S1DF7683U |
| ထုတ်လုပ်သူ | Panasonic |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 768K OHM 1% 3/4W 2010 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ERJ-S1DF7683U PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ERJ-S1DF7683U |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Panasonic |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Panasonic |
| စီးရီး: | ERJ-S1D |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 768 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.75W, 3/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 2010 (5025 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 2010 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.028" (0.70mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| CSR1206JTR750 | RES 0.75 OHM 5% 1/2W 1206 | 989 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW12105K62BETA | RES 5.62K OHM 0.1% 1/3W 1210 | 991 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73B2BRTTD395J | RES 3.9M OHM 5% 1/4W 1206 | 809 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SR2010KK-07820RL | RES 820 OHM 10% 3/4W 2010 | 879 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD9202D10 | RES 92K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 954 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT2512BKE07619RL | RES SMD 619 OHM 0.1% 3/4W 2512 | 806 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG2012N-752-W-T1 | RES SMD 7.5K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 1399 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73F1JTTD9100D | RES 910 OHM 0.5% 1/5W 0603 | 920 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD7321B05 | RES 7.32K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 885 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-HP6D4871V | RES 4.87K OHM 0.5% 1/2W 0805 | 961 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCR50JZHFLR820 | RES 0.82 OHM 1% 1/2W 2010 | 824 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73G1ETTP2001F | RES 2K OHM 1% 1/10W 0402 | 901 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD1152D100 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 898 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10989 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13108 | $0.13108 |
| 5000 | $0.13108 | $655.4 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။