အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RMCF0201JT1K00 |
| LIXINC Part # | RMCF0201JT1K00 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Stackpole Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 1K OHM 5% 1/20W 0201 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RMCF0201JT1K00 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RMCF0201JT1K00 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Stackpole Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Stackpole Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RMCF |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 1 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.05W, 1/20W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0201 (0603 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0201 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.010" (0.26mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| D55342E07B1E37CT0 | RES SMD 1.37K OHM 1% 1/4W 1206 | 814 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD4873D100 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 940 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW0603102KBETA | RES 102K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 994 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73F1JTTD1653D | RES 165K OHM 0.5% 1/5W 0603 | 843 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73P1JTTD1132F | RES 11.3K OHM 1% 1/3W 0603 | 867 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRGV2512F536K | RES SMD 536K OHM 1% 1W 2512 | 835 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC2512FK-0724K3L | RES SMD 24.3K OHM 1% 1W 2512 | 866 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP2512B1K20JEC | RES SMD 1.2K OHM 5% 3.5W 2512 | 991 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73G2BTTD5100B | RES 510 OHM 0.1% 1/3W 1206 | 958 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF1206DTC39R0 | RES 39 OHM 0.5% 1/3W 1206 | 927 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73P1JTTD243G | RES 24K OHM 2% 1/3W 0603 | 898 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD3361A25 | RES 3.36K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 808 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73S2BTTD8200F | RES 820 OHM 1% 1/3W 1206 | 905 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10862 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 10000 | $0.00208 | $20.8 |
| 30000 | $0.00183 | $54.9 |
| 50000 | $0.00168 | $84 |
| 100000 | $0.00164 | $164 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။