အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | 3522300RFT |
| LIXINC Part # | 3522300RFT |
| ထုတ်လုပ်သူ | TE Connectivity AMP Connectors |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 300 OHM 1% 3W 2512 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | 3522300RFT PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | 3522300RFT |
| အမှတ်တံဆိပ်: | TE Connectivity AMP Connectors |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | TE Connectivity AMP Connectors |
| စီးရီး: | 3522, CGS |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 300 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 3W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 2512 (6432 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | - |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.047" (1.20mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RT1210CRB07221RL | RES SMD 221 OHM 0.25% 1/4W 1210 | 954 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCS0603J623CS | RES 62K OHM 5% 1/20W 0201 | 832 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H2HTTE8250D | RES 825 OHM 0.5% 3/4W 2010 | 817 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD3923B50 | RES 392K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 984 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Y163024K3000T0R | RES SMD 24.3KOHM 0.01% 1/4W 1206 | 994 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG1608N-1181-D-T5 | RES SMD 1.18KOHM 0.5% 1/10W 0603 | 961 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| P0603C80R6BBT | P 0603 C 80R6 B B TR | 887 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WK73R2BTTD1151F | RES 1.15K OHM 1% 1W 1206 | 954 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WSL1206R0120FBA18 | RES 0.012 OHM 1% 1/2W 1206 | 977 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73S2ETTD1402D | RES 14K OHM 0.5% 1/2W 1210 | 938 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD3791F10 | RES 3.79K OHM 1% 1/4W 1210 | 823 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD2492A10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 891 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1ETTP4372F25 | RES 43.7K OHM 1% 1/16W 0402 | 976 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 15681 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.96000 | $0.96 |
| 2000 | $0.31868 | $637.36 |
| 6000 | $0.31389 | $1883.34 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။