အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ERJ-H3QF1R69V |
| LIXINC Part # | ERJ-H3QF1R69V |
| ထုတ်လုပ်သူ | Panasonic |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 1.69 OHM 1% 1/4W 0603 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ERJ-H3QF1R69V PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ERJ-H3QF1R69V |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Panasonic |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Panasonic |
| စီးရီး: | ERJ-H3Q |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 1.69 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 175°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0603 (1608 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0603 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.022" (0.55mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| CRCW060335R7FKEA | RES SMD 35.7 OHM 1% 1/10W 0603 | 11526 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342K04B402BRWS | RES SMD 402K OHM 0.1% 0.15W 1505 | 917 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-U0XF25R5Y | RES 25.5 OHM 1% 1/32W 01005 | 911 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0100FR-074K12L | RES SMD 4.12K OHM 1% 1/32W 01005 | 923 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCU08050C2000FP500 | RES SMD 200 OHM 1% 1/5W 0805 | 968 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WG732HTTE680M | RES 68 OHM 20% 1.5W 2010 | 939 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW1206300RJNEC | RES SMD 300 OHM 5% 1/4W 1206 | 941 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCT06030C7501FP500 | RES SMD 7.5K OHM 1% 1/8W 0603 | 900 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AA0603FR-074K42L | RES SMD 4.42K OHM 1% 1/10W 0603 | 924 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0805ATT432K | RES 432K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 900 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD4870B05 | RES 487 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 835 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0603CRD07309RL | RES SMD 309 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 952 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RP73PF1J36R5BTDF | RES SMD 36.5 OHM 0.1% 1/6W 0603 | 3714 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10806 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06293 | $0.06293 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။