အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RN731JTTD3300D10 |
| LIXINC Part # | RN731JTTD3300D10 |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 330 OHM 0.5% 1/16W 0603 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RN731JTTD3300D10 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RN731JTTD3300D10 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RN73 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Not For New Designs |
| ခုခံမှု: | 330 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±0.5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.063W, 1/16W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±10ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0603 (1608 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0603 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.022" (0.55mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RNCF0805BKE680R | RES 680 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 987 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73S1ETTP683G | RES 68K OHM 2% 1/8W 0402 | 924 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCA1206MC1691FP500 | RES 1.69K OHM 1% 2/5W 1206 | 936 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RM10F18R2CT | RES SMD 18.2 OHM 1% 1/8W 0805 | 20966 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RPC2512JT390R | RES 390 OHM 5% 1.5W 2512 | 1893 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RR0510P-1780-D | RES SMD 178 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 895 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H3ATTE3571F | RES 3.57K OHM 1% 1W 2512 | 807 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AA2010JK-0710KL | RES SMD 10K OHM 5% 3/4W 2010 | 921 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1ETTP8351C50 | RES 8.35K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 851 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW0603200RBHTA | RES 200 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 829 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW251210R2FKEG | RES SMD 10.2 OHM 1% 1W 2512 | 889 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF1206DKE9R10 | RES 9.1 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 820 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW060397K6DEEA | RES 97.6K OHM 0.5% 1/8W 0603 | 922 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10854 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11837 | $0.11837 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။