အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RK73H2ERTTD3401D |
| LIXINC Part # | RK73H2ERTTD3401D |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RESISTOR ANTI SULFUR |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RK73H2ERTTD3401D PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RK73H2ERTTD3401D |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RK73-RT |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 3.4 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.5W, 1/2W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1210 (3225 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1210 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.126" L x 0.102" W (3.20mm x 2.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.028" (0.70mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RMCP2010JT2K40 | RES 2.4K OHM 5% 1W 2010 | 857 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SR1206JR-7W1K5L | RES 1.5K OHM 5% 1/2W 1206 | 893 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCT06030C1801DP500 | RES 1.8K OHM 0.5% 1/8W 0603 | 904 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Y16285K00000F9W | RES SMD 5K OHM 1% 3/4W 2512 | 939 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-P03F13R3V | RES SMD 13.3 OHM 1% 1/5W 0603 | 962 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD56R0F25 | RES 56 OHM 1% 1/4W 1206 | 883 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG1005N-8871-W-T5 | RES SMD 8.87K OHM 1/16W 0402 | 818 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| P0603Y5492BNTA | P 0603 Y 5492 B N TR100 | 893 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0603TKT30K9 | RES 30.9K OHM 0.01% 1/10W 0603 | 931 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD2402D100 | RES 24K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 885 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342H11B3E00RT5 | RES SMD 3K OHM 1% 1/20W 0402 | 933 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCF2512FT270K | RES 270K OHM 1% 1W 2512 | 965 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCL1218680RFKEK | RES SMD 680 OHM 1W 1812 WIDE | 838 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10961 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10091 | $0.10091 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။