အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | SG73S1ETTP24R9F |
| LIXINC Part # | SG73S1ETTP24R9F |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 24.9 OHM 1% 1/8W 0402 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | SG73S1ETTP24R9F PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | SG73S1ETTP24R9F |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | SG73S |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 24.9 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.125W, 1/8W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0402 (1005 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0402 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.016" (0.40mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| HV73V1JTTD4022F | RES 40.2K OHM 1% 1/10W 0603 | 938 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0402DRE073K57L | RES SMD 3.57KOHM 0.5% 1/16W 0402 | 9366 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD3572F10 | RES 35.7K OHM 1% 1/8W 0805 | 889 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342K06B4E75RT5V | RES SMD 4.75K OHM 1% 0.15W 0705 | 974 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCW0406MD1742BP100 | RES SMD 17.4K OHM 1/4W 0604 WIDE | 976 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP0603W39R0GTP | RES SMD 39 OHM 2% 1.5W 0603 | 965 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-P6WJ563V | RES SMD 56K OHM 5% 1/2W 0805 | 10811 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1206BRC07887RL | RES SMD 887 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 995 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCF1210FT36K5 | RES 36.5K OHM 1% 1/3W 1210 | 837 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-3AEB3163V | RES SMD 316K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 18245 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0603DTC115K | RES 115K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 917 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD11R5F25 | RES 11.5 OHM 1% 1/16W 0603 | 887 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WK73R2BTTD2211D | RES 2.21K OHM 0.5% 1W 1206 | 907 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10914 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01691 | $0.01691 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။