အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | PT0805JR-070R24L |
| LIXINC Part # | PT0805JR-070R24L |
| ထုတ်လုပ်သူ | Yageo |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 0.24 OHM 5% 1/8W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | PT0805JR-070R24L PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | PT0805JR-070R24L |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Yageo |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Yageo |
| စီးရီး: | PT |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 240 mOhms |
| သည်းခံမှု: | ±5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.125W, 1/8W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.026" (0.65mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RT0805CRD0795R3L | RES SMD 95.3 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 935 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD4172B05 | RES 41.7K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 924 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD3002D100 | RES 30K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 945 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-UP3D12R1V | RES 12.1 OHM 0.5% 1.4W 0603 | 891 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW0805390KFKEB | RES SMD 390K OHM 1% 1/8W 0805 | 964 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG3216P-8661-B-T5 | RES SMD 8.66K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 832 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0402FRE071K24L | RES SMD 1.24K OHM 1% 1/16W 0402 | 881 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD9093B10 | RES 909K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 1000 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SMM02040C1500FB300 | RES 150 OHM 1% 1/4W MELF 0204 | 2589 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73B1JTTD270G | RES 27 OHM 2% 1/8W 0603 | 998 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC2512FK-07523KL | RES SMD 523K OHM 1% 1W 2512 | 970 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H2ATTD7322D | RES 73.2K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 851 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG2012N-1580-W-T1 | RES SMD 158 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 821 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10823 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04339 | $0.04339 |
| 5000 | $0.04339 | $216.95 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။