အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CRCW201027K0FKEF |
| LIXINC Part # | CRCW201027K0FKEF |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 27K OHM 1% 3/4W 2010 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CRCW201027K0FKEF PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CRCW201027K0FKEF |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | CRCW |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 27 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.75W, 3/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 2010 (5025 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 2010 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.028" (0.70mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| CHP1206K2202GBT | RES SMD THICK FILM 1206 | 965 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-6ARW753V | RES 75K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 5834 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-P08D3740V | RES SMD 374 OHM 0.5% 2/3W 1206 | 964 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342K06B1B21RWS | RES SMD 1.21KOHM 0.1% 0.15W 0805 | 826 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD16R9B50 | RES 16.9 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 1000 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD8663F25 | RES 866K OHM 1% 1/10W 0603 | 891 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-PA3D3570V | RES SMD 357 OHM 0.5% 1/4W 0603 | 915 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD2673D50 | RES 267K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 860 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AF2010JK-0768RL | RES SMD 68 OHM 5% 3/4W 2010 | 913 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPU0603510RBZEN00 | RES SMD 510 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 974 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RM10F6982CT | RES SMD 69.8K OHM 1% 1/8W 0805 | 365819 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRGH0603J4K3 | RES SMD 4.3K OHM 5% 1/5W 0603 | 804 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CR101805F | RES SMD 18M OHM 1% 1/8W 0805 | 808 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10950 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03795 | $0.03795 |
| 4000 | $0.03623 | $144.92 |
| 8000 | $0.03293 | $263.44 |
| 12000 | $0.03074 | $368.88 |
| 28000 | $0.02920 | $817.6 |
| 100000 | $0.02844 | $2844 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။