အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RN73H2ETTD2152B10 |
| LIXINC Part # | RN73H2ETTD2152B10 |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 21.5K OHM 0.1% 1/4W 1210 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RN73H2ETTD2152B10 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RN73H2ETTD2152B10 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RN73H |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 21.5 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Metal Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±10ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1210 (3225 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1210 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.028" (0.70mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73R2ATTD8353C50 | RES 835K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 842 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC1005F66R5CS | RES 66.5 OHM 1% 1/16W 0402 | 832 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-14NF57R6U | RES SMD 57.6 OHM 1% 1/2W 1210 | 16740 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0603FR-07332KL | RES SMD 332K OHM 1% 1/10W 0603 | 425696 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD7410D25 | RES 741 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 880 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342H06B1E00MWS | RES SMD 1K OHM 1% 0.15W 0705 | 900 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HCSK2725FT5L00 | RES 0.005 OHM 2W 1% 2725 SMD | 3717 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| D55342K07B22H0RWSV | RES SMD 22K OHM 2% 1/4W 1206 | 880 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD9421C50 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 997 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-U1TF33R2U | RES 33.2 OHM 1% 1W 2512 SMD | 851 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD3832B05 | RES 38.3K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 897 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LVK25R010FER | RES 0.01 OHM 2W 2512 WIDE | 4710 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD6651C25 | RES 6.65K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 834 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10985 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.49875 | $0.49875 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။