အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ERJ-1GNF1823C |
| LIXINC Part # | ERJ-1GNF1823C |
| ထုတ်လုပ်သူ | Panasonic |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 182K OHM 1% 1/20W 0201 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ERJ-1GNF1823C PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ERJ-1GNF1823C |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Panasonic |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Panasonic |
| စီးရီး: | ERJ-1GN |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 182 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.05W, 1/20W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0201 (0603 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0201 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.010" (0.26mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73H1ETTP3050F10 | RES 305 OHM 1% 1/16W 0402 | 947 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| D55342E07B634ERWS | RES SMD 634K OHM 1% 1/4W 1206 | 993 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-3VEB66R5V | RES 66.5 OHM 0.1% 1/8W 0603 | 885 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CHP1206K5621FBT | RES SMD THICK FILM 1206 | 801 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD1741F25 | RES 1.74K OHM 1% 1/16W 0603 | 976 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73F2ATTD8871B | RES 8.87K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 812 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD2321F50 | RES 2.32K OHM 1% 1/10W 0603 | 962 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73F2ATTD6982F | RES 69.8K OHM 1% 1/4W 0805 | 853 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRGH0805F22K1 | RES SMD 22.1K OHM 1% 1/3W 0805 | 983 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73G1JTTD4120D | RES 412 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 897 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD7592F10 | RES 75.9K OHM 1% 1/4W 1210 | 853 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD1291A25 | RES 1.29K OHM 0.05% 1/16W 0603 | 964 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC1210FR-07931RL | RES SMD 931 OHM 1% 1/2W 1210 | 854 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 52730 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 15000 | $0.00634 | $95.1 |
| 30000 | $0.00557 | $167.1 |
| 75000 | $0.00511 | $383.25 |
| 105000 | $0.00501 | $526.05 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။