အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | WSL1206R0270JEA |
| LIXINC Part # | WSL1206R0270JEA |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 0.027 OHM 5% 1/4W 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | WSL1206R0270JEA PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 12 - Apr 16 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | WSL1206R0270JEA |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | WSL |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 27 mOhms |
| သည်းခံမှု: | ±5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Metal Element |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±75ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -65°C ~ 170°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | - |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1206 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.035" (0.89mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| CRGS0603J330R | RES SMD 330 OHM 5% 1/4W 0603 | 812 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG3216P-1131-B-T1 | RES SMD 1.13K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 979 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0603DKE16K5 | RES 16.5K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 961 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ESR25JZPJ275 | RES SMD 2.7M OHM 5% 2/3W 1210 | 8793 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD3740B25 | RES 374 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 907 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-1ARB2211C | RES SMD 2.21KOHM 0.1% 1/20W 0201 | 9156 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HVC1206H-10MJ8 | RES SMD 10M OHM 5% 1/4W 1206 | 819 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CR0805-8W-5623FT | RES 562K OHM 1% 1/8W 0805 | 944 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW1206147KFKEAC | RES 147K OHM 1% 1/4W 1206 | 977 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MMP100FRE1K58 | RES SMD 1% 1W MELF | 940 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD40R7D25 | RES 40.7 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 811 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CR02203J | RES SMD 20K OHM 5% 3/4W 2010 | 12854 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PT2512FK-7W0R47L | RES 0.47 OHM 1% 2W 2512 | 984 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10857 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.30800 | $0.308 |
| 4000 | $0.30800 | $1232 |
| 8000 | $0.30167 | $2413.36 |
| 12000 | $0.29277 | $3513.24 |
| 28000 | $0.28527 | $7987.56 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။