အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CRGV2512F511K |
| LIXINC Part # | CRGV2512F511K |
| ထုတ်လုပ်သူ | TE Connectivity AMP Connectors |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 511K OHM 1% 1W 2512 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CRGV2512F511K PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CRGV2512F511K |
| အမှတ်တံဆိပ်: | TE Connectivity AMP Connectors |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | TE Connectivity AMP Connectors |
| စီးရီး: | CRGV, Neohm |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 511 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 1W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 2512 (6432 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 2512 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | - |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| ERJ-UP3F24R0V | RES 24 OHM 1% 1/4W 0603 | 1719 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-P14D5760U | RES SMD 576 OHM 0.5% 1/2W 1210 | 907 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD7061B50 | RES 7.06K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 802 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCF1206JT1M10 | RES 1.1M OHM 5% 1/4W 1206 | 931 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG1005V-1210-D-T10 | RES SMD 121 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 969 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1ETTP6340F10 | RES 634 OHM 1% 1/16W 0402 | 963 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD6651D25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 933 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD27R4F100 | RES 27.4 OHM 1% 1/10W 0603 | 823 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1ETTP1650C25 | RES 165 OHM 0.25% 1/16W 0402 | 884 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342K03B2B49RT5 | RES SMD 2.49K OHM 0.1% 1/5W 1005 | 848 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW06031K67BYEA | RES 1.67K OHM 0.1% 1/8W 0603 | 817 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT0402DRE0793R1L | RES SMD 93.1 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 975 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73G1JTTD8450D | RES 845 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 804 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10927 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14202 | $0.14202 |
| 20000 | $0.13771 | $2754.2 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။