အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RN73R2BTTD1111B10 |
| LIXINC Part # | RN73R2BTTD1111B10 |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 1.11K OHM 0.1% 1/4W 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RN73R2BTTD1111B10 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RN73R2BTTD1111B10 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RN73R |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 1.11 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±10ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1206 (3216 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1206 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.028" (0.70mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RE0402BRE072K55L | RES SMD 2.55KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 948 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-14NF4301U | RES SMD 4.3K OHM 1% 1/2W 1210 | 883 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0603BRB0743R2L | RES SMD 43.2 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 936 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD64R2F25 | RES 64.2 OHM 1% 1/4W 1206 | 852 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MMA02040C3242FB300 | RES 32.4K OHM 1% 2/5W MELF 0204 | 858 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD4272F50 | RES 42.7K OHM 1% 1/8W 0805 | 874 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD9313F25 | RES 931K OHM 1% 1/4W 1206 | 927 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC1210JR-07180KL | RES SMD 180K OHM 5% 1/2W 1210 | 802 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805CRE0716R5L | RES SMD 16.5 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 819 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW0805105RFKEAC | RES 105 OHM 1% 1/8W 0805 | 835 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0603BTC1K82 | RES 1.82K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 942 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLR2BPDTD8L00F75 | RES 8M OHM 1% 1.5W 1206 | 962 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD4750A05 | RES 475 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 939 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10816 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.29700 | $0.297 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။