အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RCP2512B300RJEA |
| LIXINC Part # | RCP2512B300RJEA |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 300 OHM 5% 3.5W 2512 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RCP2512B300RJEA PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RCP2512B300RJEA |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | RCP |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 300 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 3.5W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±150ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -65°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 2512 (6432 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 2512 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.025" (0.64mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RC2010FK-077K87L | RES SMD 7.87K OHM 1% 3/4W 2010 | 980 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCS04020C3303FE000 | RES SMD 330K OHM 1% 1/10W 0402 | 20569 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0201FR-071K82L | RES SMD 1.82K OHM 1% 1/20W 0201 | 79336 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HV732ATTD914J | RES 910K OHM 5% 1/8W 0805 | 887 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD2152B50 | RES 21.5K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 932 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD1542F100 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 903 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW121810R0FKTK | RES SMD 10 OHM 1% 1W 1218 | 836 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RP73PF1E110RBTDF | RES 110 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 961 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HRG3216P-48R7-D-T5 | RES SMD 48.7 OHM 0.5% 1W 1206 | 812 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW0805274RFKTA | RES SMD 274 OHM 1% 1/8W 0805 | 834 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW080530R1FKEAC | RES 30.1 OHM 1% 1/8W 0805 | 825 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SR73W3ATTER340F | CURRENT SENSE RESISTOR | 858 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-6ARW913V | RES 91K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 5217 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10970 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.07730 | $1.0773 |
| 4000 | $1.07730 | $4309.2 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။