အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CRCW25124M87FKEG |
| LIXINC Part # | CRCW25124M87FKEG |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 4.87M OHM 1% 1W 2512 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CRCW25124M87FKEG PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CRCW25124M87FKEG |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | CRCW |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 4.87 MOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 1W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 2512 (6432 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 2512 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.028" (0.70mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN731JTTD1203F50 | RES 120K OHM 1% 1/16W 0603 | 865 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H2ATTD1R60F | RES 1.6 OHM 1% 1/4W 0805 | 990 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H1HTTC1200D | RES 120 OHM 0.5% 1/20W 0201 | 952 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PTN1206E4123BST1 | RES SMD 412K OHM 0.1% 0.4W 1206 | 868 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCF2010FTR200 | RES 0.2 OHM 1% 3/4W 2010 | 833 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0603CRD0716K9L | RES SMD 16.9K OHM 1/10W 0603 | 896 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW02012R49FXED | RES SMD 2.49 OHM 1% 1/20W 0201 | 3477 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD7772F10 | RES 77.7K OHM 1% 1/4W 1210 | 853 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73S1ETTP1501F | RES 1.5K OHM 1% 1/8W 0402 | 946 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRG1206F12R | RES SMD 12 OHM 1% 1/4W 1206 | 931 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG1005P-1180-W-T5 | RES SMD 118 OHM 0.05% 1/16W 0402 | 907 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805WRB07118KL | RES SMD 118K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 863 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RP73D2A48K7BTG | RES SMD 48.7K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 828 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10804 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04981 | $0.04981 |
| 2000 | $0.04754 | $95.08 |
| 6000 | $0.04321 | $259.26 |
| 10000 | $0.04034 | $403.4 |
| 50000 | $0.03754 | $1877 |
| 100000 | $0.03732 | $3732 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။