အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RN73R1JTTD6983F100 |
| LIXINC Part # | RN73R1JTTD6983F100 |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 698K OHM 1% 1/10W 0603 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RN73R1JTTD6983F100 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RN73R1JTTD6983F100 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RN73R |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 698 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.1W, 1/10W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0603 (1608 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0603 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.022" (0.55mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| ERJ-2RKF1300X | RES SMD 130 OHM 1% 1/10W 0402 | 61882 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PHP00805H2940BBT1 | RES SMD 294 OHM 0.1% 5/8W 0805 | 864 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SR732ATTD5R76F | CURRENT SENSE RESISTOR | 851 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342H06B412ERWS | RES SMD 412K OHM 1% 0.15W 0705 | 818 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805WRD07866RL | RES SMD 866 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 940 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC2512FK-07576KL | RES SMD 576K OHM 1% 1W 2512 | 840 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WR02X154 JAL | RES 150K OHM 5% 1/20W 0201 | 29997 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AF0201FR-07115KL | RES SMD 115K OHM 1% 1/20W 0201 | 857 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-L06UJ78MV | RES 0.078 OHM 5% 1/4W 0805 | 998 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW06035K90FEEA | RES 5.9K OHM 1% 1/8W 0603 | 906 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG2012P-52R3-W-T5 | RES SMD 52.3 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 946 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Y16363K01000T0W | RES SMD 3.01K OHM 1/10W 0603 | 885 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WK73R2JTTE15R8F | RES 15.8 OHM 1% 1W 1812 | 826 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10853 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05440 | $0.0544 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။