အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ERA-2AEB620X |
| LIXINC Part # | ERA-2AEB620X |
| ထုတ်လုပ်သူ | Panasonic |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 62 OHM 0.1% 1/16W 0402 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ERA-2AEB620X PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ERA-2AEB620X |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Panasonic |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Panasonic |
| စီးရီး: | ERA-2A |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 62 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.063W, 1/16W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0402 (1005 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0402 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.016" (0.40mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73H2ATTD1152F10 | RES 11.5K OHM 1% 1/8W 0805 | 870 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW20101K10JNTF | RES SMD 1.1K OHM 5% 3/4W 2010 | 941 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1ETTP9650B10 | RES 965 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 831 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WK73R2HTTE1102F | RES 11K OHM 1% 1W 2010 | 801 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD5230C25 | RES 523 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 892 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H1HTTC7502F | RES 75K OHM 1% 1/20W 0201 | 49123 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW2512845RFKEG | RES SMD 845 OHM 1% 1W 2512 | 832 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805WRC071K2L | RES SMD 1.2K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 901 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW080521K3BHTA | RES 21.3K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 957 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG732ATTD103K | RES 10K OHM 10% 1/8W 0805 | 12596 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342K06B499ART5 | RES SMD 499 OHM 0.1% 0.15W 0705 | 903 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW06038K20FETA | RES 8.2K OHM 1% 1/10W 0603 | 809 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG1608P-1582-D-T5 | RES SMD 15.8KOHM 0.5% 1/10W 0603 | 849 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 16054 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.39000 | $0.39 |
| 10000 | $0.04669 | $466.9 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။