အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ERA-8APB5761V |
| LIXINC Part # | ERA-8APB5761V |
| ထုတ်လုပ်သူ | Panasonic |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 5.76K OHM 0.1% 1/4W 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ERA-8APB5761V PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ERA-8APB5761V |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Panasonic |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Panasonic |
| စီးရီး: | ERA-8A |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 5.76 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±15ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1206 (3216 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1206 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.028" (0.70mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| ERJ-S02F6202X | RES SMD 62K OHM 1% 1/10W 0402 | 985 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCR100JZHF3320 | RES SMD 332 OHM 1% 1W 2512 | 3872 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0603CRD071K4L | RES SMD 1.4KOHM 0.25% 1/10W 0603 | 890 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342E04B2E00RWS | RES SMD 2K OHM 1% 0.15W 1505 | 989 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD3901F25 | RES 3.9K OHM 1% 1/16W 0603 | 856 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD79R6F25 | RES 79.6 OHM 1% 1/10W 0603 | 948 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD1422C10 | RES 14.2K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 951 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0603BTE340R | RES 340 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 844 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD2611C10 | RES 2.61K OHM 0.25% 1/16W 0603 | 999 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PE1206FRM470R047L | RES 0.047 OHM 1% 1W 1206 | 939 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HVCB2512CDC100M | RES 100M OHM 0.25% 2W 2512 | 949 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCS04020C1003FE000 | RES SMD 100K OHM 1% 1/10W 0402 | 947 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD6042F100 | RES 60.4K OHM 1% 1/16W 0603 | 818 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 11788 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.88000 | $0.88 |
| 5000 | $0.36613 | $1830.65 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။