အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | WK73S2ATTD1R91F |
| LIXINC Part # | WK73S2ATTD1R91F |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 1.91 OHM 1% 1W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | WK73S2ATTD1R91F PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | WK73S2ATTD1R91F |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | WK73S |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 1.91 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 1W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | Wide 0805 (2012 Metric), 0508 |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0508 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.026" (0.65mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| D55342K07B200DRT5V | RES SMD 200 OHM 1% 1/4W 1206 | 825 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73P1ETTP7321F | RES 7.32K OHM 1% 1/8W 0402 | 962 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SM4124FT17R4 | RES 17.4 OHM 1% 2W 4124 | 816 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD1561B50 | RES 1.56K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 954 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCS0805FT1K62 | RES 1.62K OHM 1% 1/8W 0805 | 904 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-6AED222V | RES 2.2K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 1850 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0603FRD074K53L | RES SMD 4.53K OHM 1% 1/10W 0603 | 963 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG3216P-3601-B-T1 | RES SMD 3.6K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 959 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW1206417KBETY | RES 417K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 940 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW0603124RBETA | RES 124 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 802 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MLF14FTC12K1 | RES 12.1K OHM 1% 1/4W MELF 0204 | 995 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD1803B50 | RES 180K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 938 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MMA02040C1059FB300 | RES 10.5 OHM 1% 2/5W MELF 0204 | 977 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10859 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03622 | $0.03622 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။