အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RMCF0805FT9R53 |
| LIXINC Part # | RMCF0805FT9R53 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Stackpole Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 9.53 OHM 1% 1/8W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RMCF0805FT9R53 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RMCF0805FT9R53 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Stackpole Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Stackpole Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RMCF |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 9.53 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.125W, 1/8W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.026" (0.65mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| ERJ-U03D6203V | 0603 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 62 | 840 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW1210100RBEEA | RES 100 OHM 0.1% 1/2W 1210 | 817 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H1ETTP2943F | RES 294K OHM 1% 1/10W 0402 | 53236 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CR043022F | RES SMD 30.2K OHM 1% 1/2W 1210 | 807 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD6422F50 | RES 64.2K OHM 1% 1/4W 1206 | 930 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0603FRE071K69L | RES SMD 1.69K OHM 1% 1/10W 0603 | 3655 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD3742F100 | RES 37.4K OHM 1% 1/8W 0805 | 966 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD1961F50 | RES 1.96K OHM 1% 1/8W 0805 | 863 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HV732HTTE5605F | RES 56M OHM 1% 1/2W 2010 | 853 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD1891B05 | RES 1.89K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 898 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1ETTP1371D50 | RES 1.37K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 845 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CR011965F | RES SMD 19.6M OHM 1% 1W 2512 | 871 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD54R9B25 | RES 54.9 OHM 0.1% 1/4W 1210 | 827 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 2147484554 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 5000 | $0.00439 | $21.95 |
| 10000 | $0.00381 | $38.1 |
| 25000 | $0.00335 | $83.75 |
| 50000 | $0.00307 | $153.5 |
| 125000 | $0.00301 | $376.25 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။