အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | SR731JTTDR340F |
| LIXINC Part # | SR731JTTDR340F |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | CURRENT SENSE RESISTOR |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | SR731JTTDR340F PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | SR731JTTDR340F |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | SR73 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 340 mOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 150°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0603 (1608 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0603 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.022" (0.55mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RC0603F1622CS | RES 16.2K OHM 1% 1/20W 0201 | 969 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-S1DF8452U | RES SMD 84.5K OHM 1% 3/4W 2010 | 994 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD1383D50 | RES 138K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 834 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Y14880R00500B9W | RES 0.005 OHM 0.1% 3W 3637 | 806 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805WRB075K62L | RES SMD 5.62KOHM 0.05% 1/8W 0805 | 868 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CR04134J | RES SMD 130K OHM 5% 1/2W 1210 | 10994 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD2131C50 | RES 2.13K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 912 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0100FR-0768RL | CHIP RESISTOR 01005 1% 68 OHM | 14764 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD1652F100 | RES 16.5K OHM 1% 1/4W 1206 | 932 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD2551B50 | RES 2.55K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 923 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WSL2010R3700FTB | RES 0.37 OHM 1% 1/2W 2010 | 891 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG1005P-3922-B-T5 | RES SMD 39.2KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 814 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MMA02040C2108FB300 | RES 2.1 OHM 1% 2/5W MELF 0204 | 908 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10865 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11305 | $0.11305 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။