အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RN73R2ATTD3120B50 |
| LIXINC Part # | RN73R2ATTD3120B50 |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 312 OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RN73R2ATTD3120B50 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RN73R2ATTD3120B50 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RN73R |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 312 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.125W, 1/8W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±50ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.024" (0.60mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| CRCW201051K0FKTF | RES SMD 51K OHM 1% 3/4W 2010 | 992 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73C2A3K01BTD | RES SMD 3.01KOHM 0.1% 1/10W 0805 | 903 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SR732ARTTD4R75F | RES 4.75 OHM 1% 1/3W 0805 | 870 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73Z1ETTP | RES 0 OHM JUMPER 0402 | 175463 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD4222F25 | RES 42.2K OHM 1% 1/8W 0805 | 912 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD6570D100 | RES 657 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 907 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0402DKE8K45 | RES 8.45K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 991 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRGH0805F18R2 | RES SMD 18.2 OHM 1% 1/3W 0805 | 819 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD1181B50 | RES 1.18K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 948 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-1TNF8870U | RES SMD 887 OHM 1% 1W 2512 | 4226 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPU08058K25BZEN00 | RES SMD 8.25K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 882 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCS06031K10FKEA | RES SMD 1.1K OHM 1% 1/4W 0603 | 5970 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD4320C50 | RES 432 OHM 0.25% 1/4W 1210 | 978 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10912 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10240 | $0.1024 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။