အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CRCW2512634RFKEGHP |
| LIXINC Part # | CRCW2512634RFKEGHP |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 634 OHM 1% 1.5W 2512 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CRCW2512634RFKEGHP PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 12 - Apr 16 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CRCW2512634RFKEGHP |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | CRCW-HP |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 634 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 1.5W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 2512 (6432 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 2512 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.028" (0.70mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RNCF0402DTC21K5 | RES 21.5K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 877 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-U08F6803V | RES 680K OHM 1% 1/8W 1206 SMD | 847 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD3602C10 | RES 36K OHM 0.25% 1/4W 1210 | 939 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD6983F100 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 928 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PAT0603E64R9BST1 | RES SMD 64.9 OHM 0.1% 0.15W 0603 | 890 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CPF0402B28KE | RES 28 KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 982 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73B1JRTTD106G | RES 10 MOHM 2% 1/10W 0603 | 904 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-P06F1330V | RES SMD 133 OHM 1% 1/2W 0805 | 894 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PAT0603E7871BST1 | RES SMD 7.87KOHM 0.1% 0.15W 0603 | 810 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD6491D50 | RES 6.49K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 961 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD7591D100 | RES 7.59K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 993 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| D55342E07B57D6RWS | RES SMD 57.6 OHM 1% 1/4W 1206 | 871 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW2010360RJNEFHP | RES SMD 360 OHM 5% 1W 2010 | 6391 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10807 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.22331 | $0.22331 |
| 2000 | $0.21316 | $426.32 |
| 6000 | $0.20835 | $1250.1 |
| 10000 | $0.20759 | $2075.9 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။