အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RT0402CRD079K53L |
| LIXINC Part # | RT0402CRD079K53L |
| ထုတ်လုပ်သူ | Yageo |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 9.53K OHM 1/16W 0402 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RT0402CRD079K53L PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RT0402CRD079K53L |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Yageo |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Yageo |
| စီးရီး: | RT |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 9.53 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.25% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.063W, 1/16W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0402 (1005 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0402 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.014" (0.35mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| ERJ-P06D3830V | RES SMD 383 OHM 0.5% 1/2W 0805 | 837 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD3162B10 | RES 31.6K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 932 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD3093D50 | RES 309K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 923 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805CRC07442RL | RES SMD 442 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 847 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD1872B05 | RES 18.7K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 930 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCF0201JT51R0 | RES 51 OHM 5% 1/20W 0201 | 1072 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD30R9B50 | RES 30.9 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 922 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AF0402FR-0769K8L | RES SMD 69.8K OHM 1% 1/16W 0402 | 881 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 1-2176094-9 | RES SMD 182K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 1670 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RL73N1JR10FTDF | RES 0.1 OHM 1% 1/10W 0603 | 3701 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Y112168R0000Q9L | RES SMD 68 OHM 0.02% 1/4W J LEAD | 983 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WR12X5620FTL | RES 562 OHM 1% 1/4W 1206 | 833 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW060352K3FEEA | RES 52.3K OHM 1% 1/8W 0603 | 835 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10901 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04081 | $0.04081 |
| 10000 | $0.04081 | $408.1 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။