အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RCS06031R20JNEA |
| LIXINC Part # | RCS06031R20JNEA |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 1.2 OHM 5% 1/4W 0603 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RCS06031R20JNEA PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RCS06031R20JNEA |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | RCS e3 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 1.2 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0603 (1608 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0603 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.020" (0.50mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RT0603CRE07147KL | RES SMD 147KOHM 0.25% 1/10W 0603 | 980 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SR73W2HTTER536F | CURRENT SENSE RESISTOR | 962 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SMM02040D2492BB300 | RES 24.9KOHM 0.1% 1/4W MELF 0204 | 800 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73F1JTTD2613B | RES 261K OHM 0.1% 1/5W 0603 | 956 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCT06030D1600BP500 | RES SMD 160 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 919 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RV0603FR-0734KL | RES SMD 34K OHM 1% 1/10W 0603 | 975 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342E06B54B9RWS | RES SMD 54.9KOHM 0.1% 0.15W 0805 | 971 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD1781D10 | RES 1.78K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 874 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCL1225910RJNEG | RES SMD 910 OHM 2W 2512 WIDE | 840 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805FRE071K96L | RES SMD 1.96K OHM 1% 1/8W 0805 | 853 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RP73D2B20K5BTDF | RES SMD 20.5K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 995 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805WRE075K76L | RES SMD 5.76KOHM 0.05% 1/8W 0805 | 908 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD1763D25 | RES 176K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 894 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10807 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01760 | $0.0176 |
| 5000 | $0.01681 | $84.05 |
| 10000 | $0.01507 | $150.7 |
| 25000 | $0.01384 | $346 |
| 50000 | $0.01300 | $650 |
| 125000 | $0.01280 | $1600 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။