အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RN73R1ETTP1521C25 |
| LIXINC Part # | RN73R1ETTP1521C25 |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 1.52K OHM 0.25% 1/16W 0402 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RN73R1ETTP1521C25 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RN73R1ETTP1521C25 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RN73R |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 1.52 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.25% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.063W, 1/16W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0402 (1005 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0402 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.016" (0.40mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| WSL2512R3000FEB | RES 0.3 OHM 1% 1W 2512 | 963 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP0505B39R0JS2 | RES SMD 39 OHM 5% 1.4W 0505 | 921 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD1301A10 | RES 1.3K OHM 0.05% 1/16W 0603 | 903 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CSR0603FKR680 | RES 0.68 OHM 1% 1/8W 0603 | 834 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW12066K80BETA | RES 6.8K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 990 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342E12B66B5RTS | RES SMD 66.5KOHM 0.1% 1/10W 0603 | 928 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PLTT0805Z1371AGT5 | RES SMD 1.37KOHM 0.05% 1/4W 0805 | 834 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0402FR-0746R4L | RES SMD 46.4 OHM 1% 1/16W 0402 | 11301 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1ETTP1801F25 | RES 1.8K OHM 1% 1/16W 0402 | 971 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCL0406680RJNEA | RES SMD 680 OHM 1/4W 0604 WIDE | 912 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RP73D1J60R4BTG | RES SMD 60.4 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 995 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD3161B25 | RES 3.16K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 896 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD2520F100 | RES 252 OHM 1% 1/10W 0603 | 929 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10931 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09440 | $0.0944 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။