အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | Y17451K80000T0R |
| LIXINC Part # | Y17451K80000T0R |
| ထုတ်လုပ်သူ | VPG Foil |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 1.8K OHM 1/4W J LEAD |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | Y17451K80000T0R PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | Y17451K80000T0R |
| အမှတ်တံဆိပ်: | VPG Foil |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | VPG Foil |
| စီးရီး: | SMR1DZ |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 1.8 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.01% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Metal Foil |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±0.2ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 175°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 2512 J-Lead |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | SMD |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.110" (2.79mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| M55342K06B41B7RWS | RES SMD 41.7KOHM 0.1% 0.15W 0805 | 920 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342K12B2E21CBSV | RES SMD 2.21K OHM 1% 1/10W 0603 | 821 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805FRE0713K3L | RES SMD 13.3K OHM 1% 1/8W 0805 | 927 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1ETTP1200F50 | RES 120 OHM 1% 1/16W 0402 | 809 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD6903F25 | RES 690K OHM 1% 1/10W 0603 | 855 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CR0805-8W-1745FT | RES 17.4M OHM 1% 1/8W 0805 | 25818 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRL2010-JW-R150ELF | RES 0.15 OHM 5% 1/2W 2010 | 950 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-PA3D2261V | RES SMD 2.26K OHM 0.5% 1/4W 0603 | 843 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SMM02040D1302BB300 | RES 13K OHM 0.1% 1/4W MELF 0204 | 988 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CHP1206LR220JNT | RES SMD THICK FILM 1206 | 809 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW080540K0FKEA | RES SMD 40K OHM 1% 1/8W 0805 | 13577 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0402F1690CS | RES 169 OHM 1% 1/32W 01005 | 807 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WK73R2ATTD2371F | RES 2.37K OHM 1% 1W 0805 | 864 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10903 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $7.91350 | $7.9135 |
| 2500 | $7.28875 | $18221.875 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။