အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RNCF0603BTE3K83 |
| LIXINC Part # | RNCF0603BTE3K83 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Stackpole Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 3.83K OHM 0.1% 1/10W 0603 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RNCF0603BTE3K83 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RNCF0603BTE3K83 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Stackpole Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Stackpole Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RNCF |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 3.83 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.1W, 1/10W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0603 (1608 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0603 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.022" (0.55mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RNCF1206BTE1M47 | RES 1.47M OHM 0.1% 1/8W 1206 | 869 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD2802B10 | RES 28K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 892 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CHP0805K47R5FBT | RES SMD THICK FILM 0805 | 912 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CHP2010K1740FNT | RES SMD THICK FILM 2010 | 975 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-3APB623V | RES SMD 62K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 9077 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73G1JTTD6202B | RES 62K OHM 0.1% 1/5W 0603 | 897 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CR016203F | RES SMD 620K OHM 1% 1W 2512 | 885 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD1012D25 | RES 10.1K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 970 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-3VPB1332V | RES 13.3K OHM 0.1% 1/8W 0603 | 837 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AA0402FR-0763K4L | RES SMD 63.4K OHM 1% 1/16W 0402 | 922 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1ETTP4930F10 | RES 493 OHM 1% 1/16W 0402 | 814 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-U02D22R0X | 0402 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 22 | 817 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-PB6B2373V | RES SMD 237K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 8918 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10882 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04275 | $0.04275 |
| 5000 | $0.04275 | $213.75 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။