အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | AA1218FK-07118KL |
| LIXINC Part # | AA1218FK-07118KL |
| ထုတ်လုပ်သူ | Yageo |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 118K OHM 1W 1812 WIDE |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | AA1218FK-07118KL PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | AA1218FK-07118KL |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Yageo |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Yageo |
| စီးရီး: | AA |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 118 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 1W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±150ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | Wide 1812 (4532 Metric), 1218 |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1218 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.026" (0.65mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73R2BTTD5763B25 | RES 576K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 885 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW12109K10FKEA | RES SMD 9.1K OHM 1% 1/2W 1210 | 982 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD2083F25 | RES 208K OHM 1% 1/8W 0805 | 819 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW12186R98FNEK | RES SMD 6.98 OHM 1% 1W 1218 | 854 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP1206B510RGS3 | RES SMD 510 OHM 2% 2.4W 1206 | 949 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW060313K0BECN | RES 13K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 931 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Y14880R00200F0R | RES 0.002 OHM 1% 3W 3637 | 826 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AC2512FK-0718KL | RES SMD 18K OHM 1% 1W 2512 | 855 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD1892F10 | RES 18.9K OHM 1% 1/8W 0805 | 996 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD20R8C50 | RES 20.8 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 873 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD1451D50 | RES 1.45K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 880 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0402DKE9K76 | RES 9.76K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 879 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW251240R2FKEGHP | RES SMD 40.2 OHM 1% 1.5W 2512 | 829 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10995 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.18230 | $0.1823 |
| 4000 | $0.16024 | $640.96 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။