အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ERJ-XGNF4322Y |
| LIXINC Part # | ERJ-XGNF4322Y |
| ထုတ်လုပ်သူ | Panasonic |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 43.2K OHM 1% 1/32W 01005 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ERJ-XGNF4322Y PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ERJ-XGNF4322Y |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Panasonic |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Panasonic |
| စီးရီး: | ERJ-XGN |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 43.2 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.03W, 1/32W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 01005 (0402 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 01005 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.006" (0.15mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| ERA-6VPB3001V | RES 3K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 938 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP1206B43R0JTP | RES SMD 43 OHM 5% 2.4W 1206 | 954 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCF0402FT226K | RES 226K OHM 1% 1/16W 0402 | 43039 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD5973F100 | RES 597K OHM 1% 1/10W 0603 | 969 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPU1206130KBZEN00 | RES SMD 130K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 959 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AF0805FR-0756KL | RES SMD 56K OHM 1% 1/8W 0805 | 970 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SR732BRTTD2R05F | RES 2.05 OHM 1% 1/3W 1206 | 892 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73S2ETTD14R0D | RES 14 OHM 0.5% 1/2W 1210 | 858 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD2801B50 | RES 2.8K OHM 0.1% 1/4W 1210 | 911 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCF0201FT4R53 | RES 4.53 OHM 1% 1/20W 0201 | 933 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73B3ATTE240J | RES 24 OHM 5% 1W 2512 | 10735 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CR0603-JW-392ELF | RES SMD 3.9K OHM 5% 1/10W 0603 | 21644 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD3321D50 | RES 3.32K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 994 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10902 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02849 | $0.02849 |
| 20000 | $0.02849 | $569.8 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။