အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ERJ-P06D2703V |
| LIXINC Part # | ERJ-P06D2703V |
| ထုတ်လုပ်သူ | Panasonic |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 270 KOHM 0.5% 1/2W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ERJ-P06D2703V PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 12 - Apr 16 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ERJ-P06D2703V |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Panasonic |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Panasonic |
| စီးရီး: | ERJ-P06 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 270 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.5W, 1/2W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.028" (0.70mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| SR1206KR-7W4R7L | RES 4.7 OHM 10% 1/2W 1206 | 828 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRGH1206J9K1 | RES SMD 9.1K OHM 5% 1/2W 1206 | 978 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW0805953RBYEA | RES 953 OHM 0.1% 1/5W 0805 | 867 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD1962B50 | RES 19.6K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 886 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-U01F5113C | RES 511K OHM 1% 1/20W 0201 SMD | 809 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CSR2010FKR100 | RES 0.1 OHM 1% 1W 2010 | 947 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCS0402232RFKED | RES SMD 232 OHM 1% 1/5W 0402 | 894 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD15R8F50 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 829 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-B1CFR011U | RES 0.011 OHM 2W 2010 WIDE | 820 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG1005N-681-B-T5 | RES SMD 680 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 977 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD2943F100 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 899 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW1206121KBEEN | RES 121K OHM 0.1% 2/5W 1206 | 819 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD81R6F50 | RES 81.6 OHM 1% 1/4W 1206 | 800 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10886 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03564 | $0.03564 |
| 5000 | $0.03564 | $178.2 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။