အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RN73R1JTTD8760C50 |
| LIXINC Part # | RN73R1JTTD8760C50 |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 876 OHM 0.25% 1/10W 0603 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RN73R1JTTD8760C50 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 12 - Apr 16 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RN73R1JTTD8760C50 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RN73R |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 876 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±0.25% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.1W, 1/10W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±50ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0603 (1608 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0603 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.022" (0.55mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73H2ATTD93R1F50 | RES 93.1 OHM 1% 1/8W 0805 | 801 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD7322A10 | RES 73.2K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 852 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RL0816S-R91-F | RES 0.91 OHM 1% 1/5W 0603 | 904 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-PB3D6041V | RES SMD 6.04K OHM 0.5% 1/5W 0603 | 6660 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC1608J124CS | RES SMD 120K OHM 5% 1/10W 0603 | 1033 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP0603W680RJWB | RES SMD 680 OHM 5% 1.5W 0603 | 872 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1ETTP3922B50 | RES 39.2K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 867 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73S2ATTD3741F | RES 3.74K OHM 1% 1/4W 0805 | 991 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| D55342K07B51B1RT5 | RES SMD 51.1K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 857 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-H3ED4642V | RES 46.4K OHM 0.5% 1/6W 0603 | 806 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| D55342K07B10A0RWS | RES SMD 10 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 984 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW080561R9FKTB | RES SMD 61.9 OHM 1% 1/8W 0805 | 935 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW020141R2FNED | RES SMD 41.2 OHM 1% 1/20W 0201 | 10825 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10985 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09120 | $0.0912 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။