အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RMCS1206FT5K11 |
| LIXINC Part # | RMCS1206FT5K11 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Stackpole Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 5.11K OHM 1% 1/4W 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RMCS1206FT5K11 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RMCS1206FT5K11 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Stackpole Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Stackpole Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RMCS |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 5.11 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Anti-Sulfur |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1206 (3216 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1206 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.026" (0.65mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| SG73S2ETTD392G | RES 3.9K OHM 2% 1/2W 1210 | 895 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SMM02040C3831FB300 | RES 3.83K OHM 1% 1/4W MELF 0204 | 894 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H1ETTP1820F | RES 182 OHM 1% 1/10W 0402 | 83551 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD5300B50 | RES 530 OHM 0.1% 1/4W 1210 | 828 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD1350B10 | RES 135 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 981 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| D55342H07B167BRTS | RES SMD 167K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 975 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD1910B05 | RES 191 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 902 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW1206220RBYEA | RES 220 OHM 0.1% 2/5W 1206 | 966 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD4123F10 | RES 412K OHM 1% 1/4W 1210 | 932 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD4121C10 | RES 4.12K OHM 0.25% 1/16W 0603 | 803 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0402DKE154K | RES 154K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 860 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD5601C25 | RES 5.6K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 824 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73B3ATTE470J | RES 47 OHM 5% 1W 2512 | 2522 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10953 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01564 | $0.01564 |
| 5000 | $0.01493 | $74.65 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။