အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RQ73C2A11K5BTD |
| LIXINC Part # | RQ73C2A11K5BTD |
| ထုတ်လုပ်သူ | TE Connectivity AMP Connectors |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 11.5 KOHMS 0.1% 1/5W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RQ73C2A11K5BTD PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RQ73C2A11K5BTD |
| အမှတ်တံဆိပ်: | TE Connectivity AMP Connectors |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | TE Connectivity AMP Connectors |
| စီးရီး: | RQ73 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 11.5 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.2W, 1/5W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±10ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.026" (0.65mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| PAT0603E5692BST1 | RES SMD 56.9KOHM 0.1% 0.15W 0603 | 873 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0805BKE120R | RES 120 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 931 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD3302D25 | RES 33K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 806 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1206DRD0731R6L | RES SMD 31.6 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 911 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| JR0603X26E | 0603 26 AMP JUMPER | 5528 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H2ATTD9530D | RES 953 OHM 0.5% 1/4W 0805 | 967 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0201DR-076K81L | RES SMD 6.81KOHM 0.5% 1/20W 0201 | 955 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0603F1022CS | RES SMD 10.2K OHM 1% 1/20W 0201 | 8812 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW04023K30FKED | RES SMD 3.3K OHM 1% 1/16W 0402 | 836 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD3900A10 | RES 390 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 945 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD1013C25 | RES 101K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 811 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0805DTE4K42 | RES 4.42K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 994 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD7772A05 | RES 77.7K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 897 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10620 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.73000 | $0.73 |
| 5000 | $0.25242 | $1262.1 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။