အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | AF1210FR-07270RL |
| LIXINC Part # | AF1210FR-07270RL |
| ထုတ်လုပ်သူ | Yageo |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 270 OHM 1% 1/2W 1210 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | AF1210FR-07270RL PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | AF1210FR-07270RL |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Yageo |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Yageo |
| စီးရီး: | AF |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 270 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.5W, 1/2W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Anti-Sulfur, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1210 (3225 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1210 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.024" (0.60mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| AA0402FR-0723R2L | RES SMD 23.2 OHM 1% 1/16W 0402 | 921 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD1450B25 | RES 145 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 842 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD3401C10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 1000 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0603BRB0719K1L | RES SMD 19.1KOHM 0.1% 1/10W 0603 | 806 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW251256R0JNEGHP | RES SMD 56 OHM 5% 1.5W 2512 | 957 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0402FR-072R49L | RES SMD 2.49 OHM 1% 1/16W 0402 | 19491 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD16R5B50 | RES 16.5 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 878 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-U14J5R6U | RES 5.6 OHM 5% 1/2W 1210 SMD | 974 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW08051K91BEEA | RES 1.91K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 985 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCU08050C4371DP500 | RES 4.37K OHM 0.5% 1/5W 0805 | 898 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0603WRD074K87L | RES SMD 4.87K OHM 1/10W 0603 | 891 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0201FR-074R99L | RES SMD 4.99 OHM 1% 1/20W 0201 | 817 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD6983D50 | RES 698K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 882 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10840 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03678 | $0.03678 |
| 5000 | $0.03511 | $175.55 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။