အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | M55342H06B10N0RWS |
| LIXINC Part # | M55342H06B10N0RWS |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 10K OHM 10% 0.15W 0705 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | M55342H06B10N0RWS PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | M55342H06B10N0RWS |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | Military, MIL-PRF-55342, RM0705 |
| အထုပ်: | Tray |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 10 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±10% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.15W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Military, Non-Inductive |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±50ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 150°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0705 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.033" (0.84mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | R (0.01%) |
| RN73R1JTTD1200B05 | RES 120 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 824 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0402BRD07140RL | RES SMD 140 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 2432 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PLT0603Z5231LBTS | RES SMD 5.23K OHM 0.15W 0603 | 932 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-3ARW112V | RES SMD 1.1KOHM 0.05% 1/10W 0603 | 4840 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD6650F25 | RES 665 OHM 1% 1/10W 0603 | 956 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RM10F1870CT | RES SMD 187 OHM 1% 1/8W 0805 | 25901 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342E02B15B6PWS | RES SMD 15.6K OHM 0.1% 1/8W 0505 | 974 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD6573B50 | RES 657K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 845 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H1JTTD1004F | RES 1M OHM 1% 1/10W 0603 | 6570 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG3216N-8252-D-T5 | RES SMD 82.5K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 911 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD2003D25 | RES 200K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 897 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW12062M80FKEAC | RES 2.8M OHM 1% 1/4W 1206 | 898 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW12106R19FKEA | RES SMD 6.19 OHM 1% 1/2W 1210 | 906 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10984 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $10.47600 | $10.476 |
| 100 | $5.29200 | $529.2 |
| 1000 | $4.56750 | $4567.5 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။