အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RNCF0402BKE66K5 |
| LIXINC Part # | RNCF0402BKE66K5 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Stackpole Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 66.5K OHM 0.1% 1/16W 0402 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RNCF0402BKE66K5 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RNCF0402BKE66K5 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Stackpole Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Stackpole Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RNCF |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 66.5 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.063W, 1/16W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0402 (1005 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0402 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.014" (0.35mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73C1J13R3BTD | RES 13.3 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 847 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73P2ETTD3653F | RES 365K OHM 1% 1/2W 1210 | 972 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73S2ETTD435G | RES 4.3M OHM 2% 1/2W 1210 | 971 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CR103R65F | RES SMD 3.65 OHM 1% 1/8W 0805 | 939 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73G1JTTD2700F | RES 270 OHM 1% 1/5W 0603 | 883 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CSR2512JTR100 | RES 0.1 OHM 5% 2W 2512 | 1852 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD44R8C25 | RES 44.8 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 809 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-3VRB4321V | RES 4.32K OHM 0.1% 1/8W 0603 | 877 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1ETTP1522F25 | RES 15.2K OHM 1% 1/16W 0402 | 853 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-S08J5R6V | RES 5.6 OHM 5% 1/8W 1206 SMD | 899 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73F2BTTD18R0B | RES 18 OHM 0.1% 1/3W 1206 | 947 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCR18ERTF1691 | RES SMD 1.69K OHM 1% 1/4W 1206 | 1082 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1ETTP2553C25 | RES 255K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 851 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10994 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06630 | $0.0663 |
| 1000 | $0.06630 | $66.3 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။