အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RCS0603110RJNEA |
| LIXINC Part # | RCS0603110RJNEA |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 110 OHM 5% 1/4W 0603 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RCS0603110RJNEA PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RCS0603110RJNEA |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | RCS e3 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 110 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0603 (1608 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0603 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.020" (0.50mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RMCS0201JT75R0 | RES 75 OHM 5% 1/20W 0201 | 900 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73F2ATTD1624D | RES 1.62M OHM 0.5% 1/4W 0805 | 849 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-1ARC3241C | RES SMD 3.24K OHM 1/20W 0201 | 14871 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW2010365KFKTF | RES SMD 365K OHM 1% 3/4W 2010 | 980 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD3743F50 | RES 374K OHM 1% 1/10W 0603 | 830 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD35R7D50 | RES 35.7 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 980 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73F1JTTD1601C | RES 1.6K OHM 0.25% 1/5W 0603 | 847 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD1051D50 | RES 1.05K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 852 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PHP00805E4121BST1 | RES SMD 4.12K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 913 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCP2010FT560K | RES 560K OHM 1% 1W 2010 | 963 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0805DTE22K0 | RES 22K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 802 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342K03B1E65RWSV | RES SMD 1.65K OHM 1% 1/5W 1005 | 891 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-P08D20R5V | RES SMD 20.5 OHM 0.5% 2/3W 1206 | 808 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10886 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01760 | $0.0176 |
| 5000 | $0.01681 | $84.05 |
| 10000 | $0.01507 | $150.7 |
| 25000 | $0.01384 | $346 |
| 50000 | $0.01300 | $650 |
| 125000 | $0.01280 | $1600 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။