အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RK73G1JTTD1020F |
| LIXINC Part # | RK73G1JTTD1020F |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 102 OHM 1% 1/10W 0603 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RK73G1JTTD1020F PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RK73G1JTTD1020F |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RK73G |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 102 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.1W, 1/10W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±50ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0603 (1608 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0603 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.022" (0.55mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| ERJ-U01F8203C | RES 820K OHM 1% 1/20W 0201 SMD | 13469 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT2512BKE07931KL | RES SMD 931K OHM 0.1% 3/4W 2512 | 920 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CR014332F | RES SMD 43.3K OHM 1% 1W 2512 | 922 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW06034K12BXEN | RES 4.12K OHM 0.1% 1/8W 0603 | 872 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD10R1D100 | RES 10.1 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 861 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RQ73C2B8K25BTD | RES 8.25 KOHMS 0.1% 0.4W 1206 | 9562 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-UP3F9760V | RES 976 OHM 1% 1.4W 0603 | 919 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H2HTTE1271F | RES 1.27K OHM 1% 3/4W 2010 | 839 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RP73PF1J2K1BTDF | RES SMD 2.1K OHM 0.1% 1/6W 0603 | 1821 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLR2BWDTD11L0F50 | RES 11M OHM 1% 1W 1206 | 947 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H1ETTP7323F | RES 732K OHM 1% 1/10W 0402 | 1309 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD2103B05 | RES 210K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 867 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0603DRD0717R8L | RES SMD 17.8 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 868 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10825 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03960 | $0.0396 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။