အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RT0805DRE07741RL |
| LIXINC Part # | RT0805DRE07741RL |
| ထုတ်လုပ်သူ | Yageo |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 741 OHM 0.5% 1/8W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RT0805DRE07741RL PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RT0805DRE07741RL |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Yageo |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Yageo |
| စီးရီး: | RT |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 741 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±0.5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.125W, 1/8W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±50ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.024" (0.60mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73H2ETTD3900C25 | RES 390 OHM 0.25% 1/4W 1210 | 910 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD4221A10 | RES 4.22K OHM 0.05% 1/4W 1210 | 807 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD1023F25 | RES 102K OHM 1% 1/16W 0603 | 922 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RE1206FRE0784R5L | RES SMD 84.5 OHM 1% 1/4W 1206 | 825 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCF1210FT562K | RES 562K OHM 1% 1/3W 1210 | 902 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD4811F10 | RES 4.81K OHM 1% 1/16W 0603 | 997 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW120678K7BETY | RES 78.7K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 959 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW0805105RFKEA | RES SMD 105 OHM 1% 1/8W 0805 | 4944 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WR08W8064FTL | RES 8.06M OHM 1% 1/8W 0805 | 985 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WK73S2BTTD34L8F | RES 34.8M OHM 1% 3/4W 1206 | 922 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-8AEB97R6V | RES SMD 97.6 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 1613 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT2512FKE0757R6L | RES SMD 57.6 OHM 1% 3/4W 2512 | 842 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG1005P-7152-W-T5 | RES SMD 71.5K OHM 1/16W 0402 | 866 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10806 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01433 | $0.01433 |
| 5000 | $0.01433 | $71.65 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။