အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ERJ-6BQJR82V |
| LIXINC Part # | ERJ-6BQJR82V |
| ထုတ်လုပ်သူ | Panasonic |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 0.82 OHM 5% 1/3W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ERJ-6BQJR82V PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ERJ-6BQJR82V |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Panasonic |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Panasonic |
| စီးရီး: | ERJ-6B |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 820 mOhms |
| သည်းခံမှု: | ±5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.333W, 1/3W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Current Sense |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±250ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.028" (0.70mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73H2ATTD2700B10 | RES 270 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 873 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD1102B10 | RES 11K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 922 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WK73R2HTTE911J | RES 910 OHM 5% 1W 2010 | 827 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| D55342K07B22B6RT5 | RES SMD 22.6K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 979 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD33R0B25 | RES 33 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 857 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1210BRD0710KL | RES SMD 10K OHM 0.1% 1/4W 1210 | 843 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SR733ATTER30G | CURRENT SENSE RESISTOR | 934 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PTN1206E2942BST1 | RES SMD 29.4K OHM 0.1% 0.4W 1206 | 888 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD1051F25 | RES 1.05K OHM 1% 1/10W 0603 | 901 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD83R5D25 | RES 83.5 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 852 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-L03UJ67MV | RES 0.067 OHM 5% 1/5W 0603 | 918 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD3321A05 | RES 3.32K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 935 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73G1ETTP4123F | RES 412K OHM 1% 1/10W 0402 | 914 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 15839 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.46000 | $0.46 |
| 5000 | $0.07097 | $354.85 |
| 10000 | $0.06940 | $694 |
| 25000 | $0.06702 | $1675.5 |
| 50000 | $0.06572 | $3286 |
| 125000 | $0.06508 | $8135 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။