အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RN73R1JTTD5171A10 |
| LIXINC Part # | RN73R1JTTD5171A10 |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 5.17K OHM 0.05% 1/10W 0603 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RN73R1JTTD5171A10 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RN73R1JTTD5171A10 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RN73R |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 5.17 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.05% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.1W, 1/10W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±10ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0603 (1608 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0603 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.022" (0.55mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN731JTTD5621F50 | RES 5.62K OHM 1% 1/16W 0603 | 935 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CR0805-FX-2211ELF | RES SMD 2.21K OHM 1% 1/8W 0805 | 801 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0201DTC2K32 | RES 2.32K OHM 0.5% 1/32W 0201 | 965 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805BRC07300RL | RES SMD 300 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 826 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-T08J3R0V | RES SMD 3 OHM 5% 1/3W 1206 | 907 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW08059K09DETA | RES 9.09K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 871 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT0603BRD07205RL | RES SMD 205 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 805 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD1290F25 | RES 129 OHM 1% 1/8W 0805 | 964 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD2153D50 | RES 215K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 819 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD8663F50 | RES 866K OHM 1% 1/10W 0603 | 827 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW040229R4FKED | RES SMD 29.4 OHM 1% 1/16W 0402 | 10315 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SR73W3ATTE4R3J | CURRENT SENSE RESISTOR | 803 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CSR1225JTR470 | RES 0.47 OHM 5% 3W 2512 WIDE | 988 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10946 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.31860 | $0.3186 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။