အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RT1206WRC071K58L |
| LIXINC Part # | RT1206WRC071K58L |
| ထုတ်လုပ်သူ | Yageo |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 1.58KOHM 0.05% 1/4W 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RT1206WRC071K58L PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RT1206WRC071K58L |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Yageo |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Yageo |
| စီးရီး: | RT |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 1.58 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.05% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±15ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1206 (3216 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1206 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.026" (0.65mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RK73B2BTTD625J | RES 6.2M OHM 5% 1/4W 1206 | 933 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD3441B25 | RES 3.44K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 829 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805DRD0713R3L | RES SMD 13.3 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 950 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT0805BRD0728R7L | RES SMD 28.7 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 923 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WSL10203L000FEA | RES 0.003 OHM 1% 2W 2010 | 4415 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRM2512-FX-4751ELF | RES SMD 4.75K OHM 1% 2W 2512 | 827 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD5560C10 | RES 556 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 802 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT1206DRD078K25L | RES SMD 8.25K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 911 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WK73R2BTTD24R3F | RES 24.3 OHM 1% 1W 1206 | 921 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW0402430KFKED | RES SMD 430K OHM 1% 1/16W 0402 | 1069 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SR2512FK-7W2KL | RES 2K OHM 1% 2W 2512 | 5796 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD5113D100 | RES 511K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 889 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD14R9D50 | RES 14.9 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 931 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10810 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.20877 | $1.20877 |
| 5000 | $1.13026 | $5651.3 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။