အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RG1608P-1020-W-T5 |
| LIXINC Part # | RG1608P-1020-W-T5 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Susumu |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 102 OHM 0.05% 1/10W 0603 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RG1608P-1020-W-T5 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RG1608P-1020-W-T5 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Susumu |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Susumu |
| စီးရီး: | RG |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 102 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±0.05% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.1W, 1/10W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0603 (1608 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0603 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.020" (0.50mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73H2ATTD7502A10 | RES 75K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 831 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD1600C25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 877 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AF0805JR-07360KL | RES SMD 360K OHM 5% 1/8W 0805 | 967 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Y1636350R000B9R | RES SMD 350 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 888 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-P08F4752V | RES SMD 47.5 KOHM 1% 2/3W 1206 | 981 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342K09B221BRTS | RES SMD 221K OHM 0.1% 1W 2512 | 994 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73G2BTTD2873F | RESISTOR THICK FILM 1206 | 952 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SM6227FT2R00 | RES 2 OHM 1% 3W 6227 | 868 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WK73R2BTTD1053D | RES 105K OHM 0.5% 3/4W 1206 | 889 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW20109K76FKEFHP | RES SMD 9.76K OHM 1% 1W 2010 | 937 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73G2ATTD1873F | THICKFILM RESISTOR 0805 | 808 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD47R5F25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 867 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD8562B05 | RES 85.6K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 813 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10883 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.16758 | $0.16758 |
| 5000 | $0.16758 | $837.9 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။