အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CRCW1210243RFKTA |
| LIXINC Part # | CRCW1210243RFKTA |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 243 OHM 1% 1/2W 1210 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CRCW1210243RFKTA PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CRCW1210243RFKTA |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | CRCW |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 243 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.5W, 1/2W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1210 (3225 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1210 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.024" (0.60mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| HVCB2010JKL500K | RES 500K OHM 5% 1W 2010 | 854 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73P2BTTD1503D | RES 150K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 839 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-S06F1052V | RES SMD 10.5K OHM 1% 1/8W 0805 | 934 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-P08F3741V | RES SMD 3.74 KOHM 1% 2/3W 1206 | 928 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCF0402FT3K48 | RES 3.48K OHM 1% 1/16W 0402 | 31133 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AC1206FR-07910KL | RES SMD 910K OHM 1% 1/4W 1206 | 961 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD3203C25 | RES 320K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 847 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RE1206FRE07140KL | RES SMD 140K OHM 1% 1/4W 1206 | 948 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD1112D10 | RES 11.1K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 865 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD3440C50 | RES 344 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 835 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0402F3651CS | RES 3.65K OHM 1% 1/32W 01005 | 979 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD8163F25 | RES 816K OHM 1% 1/4W 1210 | 801 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW25121R87FNTG | RES SMD 1.87 OHM 1% 1W 2512 | 884 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10835 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05768 | $0.05768 |
| 5000 | $0.05506 | $275.3 |
| 10000 | $0.05255 | $525.5 |
| 25000 | $0.05034 | $1258.5 |
| 50000 | $0.05004 | $2502 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။